F انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد) - نقشه ي سايت ليست جستجوهاي انجام شده
  • جهت افزایش فروش و پیشی گرفتن از رقبا با ما همراه باشید.


  • ویژه تصویری
    قیمت : ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال
    قیمت هر ستاره : ۰ ریال
    قیمت لینک : ۰ ریال
    قیمت تصویر : ۰ ریال
    مدت اعتبار : ۳۶۵ روز

  • ستاره دار
    قیمت : ۱۰۰,۰۰۰ ریال
    قیمت هر ستاره : ۵۰,۰۰۰ ریال
    قیمت لینک : ۵۰,۰۰۰ ریال
    قیمت تصویر : ۰ ریال
    مدت اعتبار : ۳۶۵ روز

  • متنی ویژه (ستاره دار)
    قیمت : ۲۰,۰۰۰ ریال
    قیمت هر ستاره : ۱۰,۰۰۰ ریال
    قیمت لینک : ۱۰,۰۰۰ ریال
    مدت اعتبار : ۱۸۰ روز

  • متنی رایگان
    قیمت : ۰ ریال
    مدت اعتبار : ۳۰ روز




آقای تبلیغ



گروه تولیدی اسکان صنعت
آموزش ecu
فروش انواع فيلتر شافنر Schaffner سوئيس (www.schaffner.com )
ميلگرد پلي اتيلن PE 20MM
دوره آموزشي برق خودرو+تنظيم موتور
دستگاه مهرسازي
پیچ و رولپلاک سنگ نما در ارتفاع (دسترسی با طناب) ROPE ACCESS
سرخ کن کابينتي،سرخ کن گازي،سرخ کن برقي
کیف همراه بیمار,کیف بیمارستانی,تولید کیف,کیف,کیف بیمار
فروشگاه آنلاین موبایل و تبلت در بانه
ارائه خدمات متنوع اينترنتي
شرکت لامزیا طراحی واجرای فضای سبز
چاپ CD/DVD افست استمپری و دیجیتال 88301683-021
فیلتر کامیون و ماشین الات راهسازی و...
پایه انواع یخچال صنعتی
شرکت نقشينه(طراحي انواع دکوراسيون داخلي، کابينت، پارک...
عرضه مستقیم جکوزی و فول ست از درب کارخان
کباب ترکي اکونوميک،دونر کباب بدون موتور
تخته لائي لاکي هايکو پلکس چيني_تهران
فروش فوق العاده عینک آفتابی اصل رکست
فیلمیرداری و عکاسی مجالس عروسی
نرم افزار تبلیغات در تلگرام
تولیدی برادران بختیاری
کارتن سازی منتصر
فروشگاه پاکدل
چاپ CD/DVD افست استمپری و دیجیتال77646008-021
ميلگرد پلي تترا فلوئر اتيلن PTFE(تفلون خالص)
تور ارزان خارجی و تور داخلی ناخداسفر و رزرو بلیط
پرليت و ديوارهاي پرليتي Perlite
دنیای کت روس
فروش لوله گاز،فروش لوله نفت،فروش لوله آب، فروش لوله فو...
تولید دال بتنی صنعتی پیش تنیده
تولیدی 110
باريت در گل حفاري
کفسابی و نماشویی
تعمیرات و بازسازی منازل با تخفیف ویژه
فروش انواع شير کواکس Coax (کواکس آلمان) www.co-ax.com
نرم افزار رایگان مطب
سفال نقش برجسته_اصفهان
دیاگ گیربکس زد اف ZF TMP 6
آموزشگاه تنظيم موتور مازندارن
لوله کاروگيت , لوله پلي اتيلن , لوله اسپيرال
فروش انواع محصولات Hugo muller هوگو مولر آلمان (www.hugo-muller.de )
هیدرولیک و پنوماتیک رکسان
فروش شير ترموستاتيک SART von Rohr SASفرانسه
هولوگرام شرکت بعدگسترپیام
نرم افزار سی آر ام
آسمان مجازي_کرمان
اتوبار جهانی 22381923
فروش وارسال انواع تجهیزات مرغداری به سراسر کشور
حرفه ای ترین مرکز آموزش تعمیرات تبلت در ایران
دستگاه پاستاپز
الکترو سوسن
آژانس هواپيمايي هورامان گشت
شرکت نور خورشید
فروشگاه عبد الرضا
صنایع چوب و فلز آراکو
پنل SMS - پنل پيامک
فروش محصولات SGM lektra ( www.sgm-lektra.com )
دوربین مدار بسته
فروش خانه سرای قدیمی در چمستان
خم کن تیراهن
فروشگاه امیر
تامين ، طراحي و اجرا ژئودرين Geodrain
اس ام اس پنل | پنل پیامک | سامانه پیام کوتاه | سامانه ارسا...
شرکت توليدي آسا بُرد توليد کننده انواع تخته وايت برد
گلدان های تزئینی شهری
اشپیل تهران
ایران یدک
فروشگاه دیزل تراک ایمان مرتضایی
پخش پلاستیک 2000 و 5000 تومانی
آهن آلات مجیدی ...
دستگاه فیزیوتراپی خانگی با هفت نوع پالس/02186081142
تزئینات تابان
منابع آزمون ارشد آموزش بهداشت
بزرگترین سامانه انلاین خرید و فروش املاک و مستقلات در ک...
فروش نرم افزار و پنل تبلیغاتی تلگرام
استیل نت
فروش انواع موتورهاي دمپر جونتا (يونتا)Joventa damper motors آلما...
هواساز صنایع برودتی ملکی

 
  جستجو

بازرگانی حسین لو

بازرگانی شکرانی

کامپیوتر ::خدمات شبکه  

انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)

stars
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سیمپلکس و داپلکس فیبر نوری (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعیف کننده فیبر نوری (Attenuator) می باشد.

پیگتیل فیبر نوری
پچکورد فیبر نوری
پیگتیل سینگل مود
پیگتیل مالتی مود
پچکورد سینگل مود
پچکورد مالتی مود
تولید پیگتیل و پچکورد فیبر نوری
تولید پیگتیل و پچکورد سینگل مود
تولید پیگتیل و پچکورد مالتی مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود
آداپتور فیبر نوری
آداپتور ثابت و هیبرید
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سیمپلکس
آداپتور داپلکس
سیمپلکس و داپلکس
اتنییتور فیبر نوری
تضعیف کننده مخابراتی
تضعیف کننده فیبر نوری
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter

تگ ها:
     
تماس با آگهی دهنده  
نام و نام خانوادگی : امیر علی پور
تلفن ثابت :
فکس :
02188940790
ایمیل :
لینک : http://www.oxintelecom.net
تاریخ انقضا : ۲۶ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۲ و ۵۹ دقیقه
استان : تهران
شهر : تهران
آدرس : تهران، خ ولیعصر، خ مطهری، خ لارستان، ک افتخاری نیا شرقی، پ 12، واحد 8
بازدید : 641 مرتبه
     

تماس با آگهی‌دهنده (امیر علی پور)
در مورد: انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)

نام شما:
ایمیل:
موبایل:
تلفن :
متن:
جهت اطمینان؛ آدرس ip شما نیز، ارسال می‌شود.

ارسال آگهی برای دوستان

عنوان ایمیل:
ایمیل:
جهت اطمینان؛ آدرس ip شما نیز، ارسال می‌شود.

همه آگهی‌های این شخص


جستجوی مرتبط
[ پیگتیل ] [ آداپتور ] [ patch ] [ پچکورد ] [ pigtail ] [ سینگل ] [ مالتی ] [ adapter ] [ کننده ] [ تضعیف ] [ تولید ] [ داپلکس ] [ سیمپلکس ] [ optic ] [ fiber ] [ simplex ] [ attenuator ] [ duplex ]


تازه‌های کامپیوتر  

شرکت تجهیز شبکه صمیم

مجموعه تجهیز شبکه صمیم فعال در زمینه تولید تجهیزات شبکه فیبر نوری وکامپیوتری ؛ فرو...

تجهیزات شبکه

فروشگاه تلکام حیدری مرکز فروش تجهیزات شبکه ، کیستون ، پچ کابل مسی ، پریز شبکه روک...

شرکت بین امللی پرهون جم دامون واردکننده و عرضه کننده کل...

شرکت بین المللی پرهون جم دامون فعالیت خودرادر زمینه : 1.فروش و تعمیرات تخصصی سرور و...

مرکز فروش و تعمیرات تخصصی تجهیزات شبکه سیسکو

شرکت مهندسی نارون شبکه بزرگترین مرکز فروش و توزیع کننده انواع تجهیزات اکتیو شبکه...

Oxin Fiber Optic Closure OXIN-6510

مفصل فیبر نوری مدل oxin-6510 ساخت شرکت اکسین فرانسه

Oxin Termination Box OXIN-5510

باکس فیبر نوری ضد آب مدل oxin-5510 ساخت شرکت اکسین فرانسه

Oxin Fiber Optic Wall Box

باکس دیواری فیبر نوری ساخت شرکت اکسین فرانسه

Oxin Fiber Optic Patch Panel

پچ پنل فیبر نوری ساخت شرکت اکسین فرانسه

Oxin Fiber Optic Adapter & Attenuator

آداپتور فیبر نوری و تضعیف کننده (اتنیتور) فیبر نوری ساخت شرکت اکسین فرانسه

Oxin Fiber Optic Pigtail-Patchcord

پیگتیل فیبر نوری و پچکورد فیبر نوری ساخت شرکت اکسین فرانسه

Oxin Optical Fiber Cable

کابل فیبر نوری ساخت شرکت اکسین فرانسه

Oxin MM OTDR OTA-170

دستگاه OTDR برای کابل MM مدل OTA-170 ساخت شرکت اکسین فرانسه

Oxin Optical Talk Set OTS-6000

تاک ست مدل OTS-6000 ساخت شرکت اکسین فرانسه

Oxin Light Source OLS-600

لایت سورس مدل OLS-600 ساخت شرکت اکسین فرانسه

Oxin Fiber Identifier OFI-300

فایبر آیدنتیفایر (دیتکتور فیبر نوری) مدل OFI-300 ساخت شرکت اکسین فرانسه

Oxin Fiber Microscope OFM-100

میکروسکوپ فیبر نوری مدل OFM-100 ساخت شرکت اکسین فرانسه

Oxin Ethernet Analyzer OCT-5000

تستر شبکه مسی مدل OCT-5000 ساخت شرکت اکسین فرانسه

Oxin E1/Datacom Transmission Analyzer ETA-801

تستر مخابراتی مدل ETA-801 ساخت شرکت اکسین فرانسه

Oxin Power Meter OPM-600

پاورمتر فیبر نوری مدل OPM-600 ساخت شرکت اکسین فرانسه

Oxin Visual Fault Locator FLS-400

قلم نوری مدل FLS-400 ساخت شرکت اکسین فرانسه

     
آگهی های امیر علی پور  

پچ پنل و باکس فیبر نوری اکسین

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) وارد کننده و تولید کننده انواع پچ پنل فیبر ن...

گارانتی و پشتیبانی شرکت اکسین تلکام

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) با استفاده از کارشناسان و توانایی های خود د...

اجرای پروژه های مبتنی بر فیبر نوری

شركت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) آماده ی ارائه ی خدمات فیبر نوری در سراسر کشو...

آموزش مبانی علمی و عملی فیبر نوری اکسین تلکام

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) برگزار کننده ی دوره های آموزشی مباحث تخصصی ...

انواع تجهیزات فیبر نوری

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع تجهیزات فیبر نوری شامل ...

انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نو...

دستگاه های تست مخابراتی و فیبر نوری

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع دستگاه های تست مخابراتی...

کابل فیبر نوری شهید قندی و نگزنس Nexans

شركت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع کابل فیبر نوری سینگل مو...

دستگاه فیوژن اسپلایسر فیبر نوری فوجیکورا و سومیتومو

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع دستگاه فیوژن اسپلایسر ف...

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران)

فعالیت های شرکت اکسین تلکام عمدتاً بر اساس چهار محور تولید تجهیزات مخابراتی، آموز...

     
آگهی های ویژه ی بخش خدمات شبکه  

مجری کلیه امور چاپ و تبلیغات

طراحی حرفه ای ، عکاسی صنعتی ،چاپ کاتالوگ، برشور، پوستر، اوراق اداری، سربرک، پاکت، ...

طراحی و راه اندازی سایت web

طراحی و راه اندازی سایت استاتیک، دینامیک، فلش، مولتی فلش و ... مولتی مدیا و تیزهای ت...

کانون آگهی و تبلیغاتی راه پارسه

طراحی وب با بهترین کیفیت و پشتبانی 24 ساعته طراحی سایت ، مولتی مدیا با هزینه دلخواه ...

کاغذ عالی

فروش انواع کاغذ تحریر و گلاسه A4 / A5 / A6 / A3 تحریر در گرماژ های -60 - 70 - 80 - 100 گلاسه 90 - 100 -...

کیهان ولوو

تعمیرات تخصصی ماشین آلات راهسازی ولوو موتور، گیربکس، برق و هیدرولیک (سری قدیم ...

     

سامانه نیازمندیهای 118پلاس

آقای تبلیغ



تاریخ تبلیغ بازدید
۴/۳۰ ۰ ۱۳۴۴
۴/۲۹ ۰ ۷۲۸۴
۴/۲۸ ۰ ۶۱۴۸
۴/۲۷ ۱ ۵۸۱۳
۴/۲۶ ۸ ۸۶۰۵
۴/۲۵ ۰ ۵۸۱۸
۴/۲۴ ۲ ۵۰۳۸



بازدید امروز : 1344
بازدید کل : 14349231
تبلیغات امروز : 0
تبلیغات کل : 10526
آنلاین : 71 نفر



فروش عمده و جزئی گیرنده دیجیتال مکسیدر 1-MX با نازلترین ق... [۱۲,۷۱۰]
لوازم یدکی [۱۱,۱۱۸]
نمایندگی و عاملیت فروش قطعات یدکی کامیونت های ایسوزو [۱۰,۹۲۱]
نمایندگی پخش محصولات الدورا [۱۰,۹۰۴]
پخش پلاستیک سبحان [۱۰,۶۵۳]
فروش پمپ های بتن شوئینگ دکل و زمینی [۹,۹۰۷]
اتاق سازی شایان [۹,۸۸۶]
کاغذ و مقوای دلال زاده [۸,۹۱۵]
شرکت سانی [۸,۹۰۵]
آسان گالوانیزه گرم صفایی آذربایجان [۸,۰۸۵]
پخش چراغهای جمع ساز [۷,۹۸۳]
فیدر پنوماتیک [۷,۹۶۹]
كارخانه توليد سازه هاي فولادي سبك ال اس اف lsf [۷,۸۷۴]
چیپس آرمک [۷,۶۲۷]
بازرگانی عظیمی [۷,۴۲۹]
شرکت محکم کار اصفهان [۷,۰۴۰]
شرکت تولیدی و بازرگانی تفلون جنوب [۶,۷۹۵]
زودپز سب [۶,۷۵۷]
رونیکس [۶,۷۴۲]
لوستر چراغ جادو [۶,۷۰۴]
فروش عمده و جزیی کابل تبدیل Aux به USB با نازلترین قیمت [۶,۶۱۸]
تزئینات خودرو پایتخت [۶,۵۷۸]
فروش دوچرخه آنلاین [۶,۴۴۵]
تقویت کولر پراید [۶,۴۴۲]
تولیدی مبلمان آراس [۶,۴۱۸]
پخش کاغذ و مقوای صادقیان [۶,۴۱۷]
فروشگاه مرکزی رنومیدلام-بادسان [۶,۲۶۱]
مبل آی تک [۶,۲۵۰]
خوشبوکننده و بوگیر تبلیغاتی خودرو با تکنولوژی نانو سیل... [۶,۱۹۶]
صنایع ماشین سازی تهران کار [۶,۱۲۷]
نوردلول کن،قیچی میلگرد،خم کن میلگرد،لبه زن،قطع کن آرم... [۶,۰۵۴]
پرداخت کاری جمالی [۵,۹۶۴]
[۵,۹۵۰]
صنایع تولیدی شیرآلات بهداشتی سینا [۵,۸۸۱]
کیش ترموس [۵,۷۳۷]
فروش لاستیک های گروه ترینگل با مارک دیاموندبک با 3000 سا... [۵,۷۱۹]
شرکت امین خودرو [۵,۶۹۹]
گروه تولیدی هیوا [۵,۶۸۲]
تحرک سازان ایده [۵,۶۱۸]
شرکت تاج شیر [۵,۶۰۷]
نسل جدید میزهای ال سی دی [۵,۶۰۵]
انواع میکروسوئیچ|صنعتی|ضد آب|اهرم دار [۵,۵۰۴]
رولیک سازی پارس نوین [۵,۵۰۰]
سروش نیوا [۵,۴۹۰]
لامپ کم مصرف سهند [۵,۳۵۲]
شاهین هوو دانگ فنگ [۵,۳۴۴]
شرکت اگزوز خودرو خیام مشهد [۵,۲۳۳]
صنایع تولیدی کهن [۵,۱۷۷]
آبکاری گالوانیزه ایران لوله [۵,۱۶۸]
پارا تفلون [۵,۱۲۰]



» ثبت‌نام » قوانين درج آگهي » راهنمای درج تبلیغات » روش های پرداخت » تماس باما
این سامانه در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است هرگونه کپی برداری ، طبق قانون جرائم رایانه ای (ماده 12) جرم و با متخلف بر خورد خواهد شد
Designed By : Ariyanoos